Tombik İle Planlıyorum

2008-2009 Eğitim-Öğretim yılı proje tabanlı beceri yarışmasında grup olarak hazırlamış olduğumuz “Tombik ile Planlıyorum” projesinin LKML Uygulama Anaokulunda gerçekleştirdiğimiz uygulama videosunu izleyebilirsiniz. Projede görev alan öğrencilerim, Yeliz DAL, Elif ACU, Derya ŞAHİN, Nagehan Bilge GÜNEŞ ve Ebru YÜRÜK’e tekrar teşekkür ederim.

Tombik ile Planlıyorum Projesi Sunusu

belge

Eski İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ata ÖZER imzalı bu katılım belgesi ile Tombik ile planlıyorum projemiz bir kez daha onurlandırılmış oldu. İstanbul İli içerisinde ilk 10 içinde yer alan projemiz ,İstanbul’da Feshane’de gerçekleştirilen III. Proje Şenliğinde sergilendi ve büyük beğeni topladı. Takdilerini ve teşekkürlerini bizlerden esirgemeyen sayın İl Milli Eğitim Müdürümüze ;ben de ekibimizdeki tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.

Bu katılım belgelerinden birer nüsha da proje katılımcısı öğrencilerimize verilmiştir. Yeni projeler hazırlama istek ve arzumuzu arttıran bu değerli belgeyi almaktan mutluyuz. Proje ekibimizde çalışan öğrencilerime teşekkür ediyorum.

img_00111

Bu yıl 17.si düzenlenen şenlik kapsamından okulumuz Levent Kız Meslek Lisesi standında diğer okul projelerimizle birlikte, bu yılki projemiz ” Tombik ile Planlıyorum” materyalimizin tanıtımını yaptık. Tanıtımda görev alan arkadaşlarımız 10/C sınıfından Derya Şahin ve Ebru Yürük’e teşekkür ediyorum. Çok güzel bir şenlik olduğunu belirtmek istiyorum. Özellikle Çocuk Gelişimi öğrencileri ve Anaokulu öğretmenleri tarafından ilgi ile izlenen projemiz beğeni topladı. Bu seneki proje çalışmalarımız bu şenlik ile son bulmuş oldu. Önümüzdeki yıl yeni ve parlak fikirlerle oluşturacağımız projelerin çalışmalarına şimdiden başladık. Dilerim daha da güzel başarılar elde ederiz.

Erman GEÇER / Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s