Bilgi

2009-2010 Eğitim-Öğretim yılı hazırlıklarımız son sürat devam ediyor. Aramıza yeni katılacak öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum.

Web Siteme Hoşgeldiniz

Bu sitede Eğitimsel çalışmalarım ve Kişisel bilgilerime ulaşabileceksiniz.Ayrıca Levent Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü 10.-11. ve 12. sınıf öğrencilerinin çalışmaları da sitemin içeriğinde yer alacaktır.

Levent Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencilerinin derslerde gerçekleştirdikleri faaliyetlere ilişkin resimleri Resimler linkine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Sitemde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle 🙂

Sitedeki Yenilikler!

Web tasarımı ile ilgili bilgilerim arttıkça daha gelişmiş ve zenginleştirilmiş içeriğe sahip bir site hazırlama konusunda çalışmalarım devam etmekteydi.Bu sitede ilk olarak “WordPress” içerik yöneticisini kullanmaya başladım.”www.ermangecer.co.cc

Site tasarımı WordPress tabanlı olduğu için birçok yeniliği içerside barındırmakta.Bunlardan bazıları “Resim Galerisi“, “Ziyaretçi Defteri“, Blog yani günlük girişleri ve her sayfa ve Blog girişi için yorum yapma imkanı.

Kategoriler sekmesinden ilgi duyduğunuz kategoriyi seçerek o sayfaları görebilcek, Arama fonksiyonu ile merak ettiğiniz bir konu ile ilgili tüm kelimeleri site içerisinde aratabileceksiniz!

RSS Nedir?

RSS anlık olarak güncellenmiş bir internet içeriğinden otomatik bazı XML komutlarıyla haberdar olma fonksiyonlarını içeren mükemmel bir buluştur. RSS ile siteme ve düzenlediğim içeriğe abone olma imkanı da yenilikler arasında bulunuyor.Hatta kendi yorumlarınızı ve yazılarınızı “Windows Live Spaces” yada “Facebook” gibi “Social Network” siteleriyle paylaşabileceksiniz!Mesela yazılı sonuçları açıklandığında sonuçlardan anında haberiniz olacak.

Umarım yeni sitemi beğenirsiniz ve bu sitede en güzel notları ve haberleri okuyarak hoş vakit geçirirsiniz.

İlginize Teşekkür ederim.