Kitap Çalışmam


ekran-resmi-2016-09-04-16-37-01-330x452

2016 Yaz aylarında başladığım ve bir başka meslektaşımla birlikte yürütmüş olduğum kitap çalışmam sonunda meyvesini verdi. Kitap yazmak bir hayal olarak başlayan pozitif bir zihin dünyasının eğlence, mücadele ve gelişim dolu bir sonuca ulaşmasıydı benim için. Süreçte desteği her zaman yanımda olan, destek olan annemim büyük katkısı oldu. Neticede ” Çocuk Gelişimi Soru Hazinesi” kitabımız İzge Yayınları’ndan baskıya girdi ve Eylül ayı ile birlikte elime kopyası ulaştı.

Büyük özveri ve çaba ile hazırladığımız bu esere katkı sunmak benim için büyük bir değişim ve onurdur hiç şüphesiz. Branşımız Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanında kaynak azlığı ve çeşit darlığı bu kitap çalışmasının ana motivasyonunu sağladı. Bir başka meslektaşımla birlikte çalışmak ve bu ekip çalışmasının doğurduğu sinerji de hiç şüphesiz bir artı değer olarak kendi kişisel dünyamda farklı bir yere sahip.

Dilerim ve isterim ki bu kitap gibi nicelerini yazma ve öğrencilerle, okurlarla paylaşma imkân ve gücünü kendimde yakın gelecekte de bulabileyim.

Okuduğunuz ve blogumu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.

Kitap çalışmamın tüm Türkiye’deki Çocuk Gelişimi ve Eğitimi öğretmen ve öğrencilerine ulaşmasını ve faydalanmalarını temenni ederim.

Esen kalın.

Erman GEÇER/Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s