Bilişsel Gelişim Modülü Öğrenme Materyali Hazırlama Ödevi


Sevgili 10/C öğrencileri. Bildiğiniz gibi Bilişsel gelişim modülünden itibaren yeni sistem ile ders işlemeye başladık.Bu yeni sistemde öğretmen rehber, öğrenci ise kendi kendine öğrenen rolünü benimsemektedir. Bunun gereği olarak derse gelmeden önce B.M.Ö şeması hazırladınız. Bildiklerinizi ve Merak ettikleriniz inceledik ve hep beraber öğrenmiş olduk. Çalışmalarımızın ikinci aşamasında aşağıdaki tabloda isimleri ve karşılarında araştırma konuları olan öğrenciler birer Öğrenme Materyali hazırlayacaklardır. Hazırlanacak materyalin Şablon ve Sunu Senaryosunu aşağıdaki linkten indiriniz.

SUNU SENARYOSU VE ŞABLONU İNDİRMEK İÇİN TIKLA !

ARAŞTIRMA KONU DAĞILIMI TABLOSU

Öğrenme materyalinizin nasıl hazırlanacağına ilişkin bütün bilgiler sunu senaryosu ve şablonunun içinde yer almaktadır. Ayrıca sorusu olan öğrenciler bana internet üzerinden ulaşarak soru sorabilirler. Yüz yüze değil internet üzerinden sorulan sorular cevaplanacaktır.

Hepinize iyi çalışmalar dilerim .Başarılar.

Erman GEÇER / Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Reklamlar

2 responses to “Bilişsel Gelişim Modülü Öğrenme Materyali Hazırlama Ödevi

  1. ben bilişşsel gelişimi ile ilgili bir proje ödevi aldm ve nasıl yapacağımı bilmiorum 10 tane etkinlik hazırlamam lazm yardmcı olursanız sevinirim …

    • Bilişsel Gelişimi destekleyici materyallerin burada nasıl yapılacağının anlatılması oldukça uzun sürer.Ben ancak materyal türevlerini söyleyebilirim:
      Hafıza kartı, resimli tombala-yapboz-eğitici küp-eşleştirme kartı-şekil tamamlama kartı-sıralama kartı-örüntü kartları-kavram haritası-sayı boncukları(abaküs)

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s